Beren Saat ve Kenan Doğulu Çifti Arçelik Reklamı

Son zamanların en çok konuşulan hatta sosyal medyada fenomen olan çiftlerinden Beren Saat ve Kenan Doğulu yeni reklam filmleriyle de çok konuşuldu.

%name Bir Öpücük Tam 4 Milyon!

Uzun süredir gelen tüm reklam tekliflerini geri çevirdikleri bilinen ünlü çift bu teklife hayır diyemedi. Büyük bir beyaz eşya markasının reklamında kamera karşısına geçen Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin reklam filmindeki sahnelerin her biri sosyal medyada ve magazin sayfalarında bomba etkisi yaptı. Beren Saat’in başlangıçtaki aksiyon sahneleri aksiyon filmlerini aratmıyor.

 

Reklam filminin devamında da sıcak, samimi bir aile ortamı ve birbirlerine saygı, sevgi ve tutkuyla bağlı çiftin ev yaşantılarından görüntüler yer alıyor.(Güya)

“Ne yaparsan yap, aşk ile yap” sloganı ile ekranlarda dönmeye başlayan reklamda müzik olarak da Kenan Doğulu’nun “Aşk ile yap” şarkısı kullanılmış. Reklamın son sahnesinde canlı performansla Kenan Doğulu’nun şarkısını söylediği sahnede Beren Saat ödül alıyor. (Oldukça manidar…)

Beren Saat Arçelik Reklamı Bir Öpücük Tam 4 Milyon!

Evliliklerinin birinci yıl dönümünde beyaz eşya reklamı için bir araya gelen ünlü çiftin ‘reklamlara çıkmayız’ tavrını bilen herkesin aklına şu soru düştü “Neden bu reklam?”

Şimdi hazırsanız bombayı patlatıyorum, sıkı durun!

Söylenenlere göre ünlü çift bu reklam filminden tam “4 Milyon Lira” kazanmışlar!! Üzerine okkalı bir kahve mi içilir bir bardak soğuk su mu? ( Onlar değil tabi biz 🙂 )

1101112 620x410 Bir Öpücük Tam 4 Milyon!

Evet yanlış duymadınız. Çoğumuzun hayal bile edemeyeceği bir rakam değil mi? Hele de açlık sınırının, aldığımız asgari ücretin çok çok üstünde olduğu bu ülkede dudak uçuklatacak bir para ve sadece bir reklamla! Helal olsun mu denir takdiri size kalmış.

Reklamdaki en yakın çekimli sahnelerin Beren Saat’in Doğulu’yu sevgiyle öptüğü ve bolca sarılıp bakıştıkları sahneler olunca insanın aklına “Bir öpücük mü 4 Milyon?” sorusu gelmiyor değil!

Tabi bir de çooooookkkkk çalışmışlar. Tam 5 gün! Düşünebiliyor musunuz?

İnsan 5 gün boyunca nasıl çalışır ya? Aşk olsun ama siz de hemen yargılıyorsunuz bak adamlar hak etmişler son kuruşuna kadar!

Haaaa bir de unutmadan söyleyelim. Daha sonradan rakamın çok konuşulması üzerine “yok kardeşim o kadar değil yahu hepi topu “Bir Buçuk Milyoncuk” ” diye sosyal medyaya rakam sızdırmalar oldu.

Yemezlerrrrr! 🙂

Aldıysanız aldınız arkadaş gözümüz yok ki! Bizim isyanımız, size değil elbette. Gün geçtikçe zenginlerin daha zengin fakirlerin daha fakir olduğu bu ülkede tüm bunların normal karşılanmasına ve adaletsizliğedir tüm sitemimiz! Bir ay boyunca gecesini gündüzüne katarak en ağır işlerde çalışan ama asgari ücret bile alamayan, sigortası dahi yapılmayan ve en az 4 kişilik aileyi geçindirmeye çalışan emekçi kardeşlerimize selam eder, başka söze gerek yok derim.

One comment

    • Hello, guest

    FACEBOOK YORUMLARI