Başrollerini Çağatay Ulusoy, Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı Hüseyin Avni Danyal, Laçin Ceylan, Mustafa Avkıran, Nazan Kesal, Toprak Sağlam’ın da rol aldığı romantik film ‘Delibal’ 25 Aralık’ta sinemalarda yerine alacak.

%name Delibaldan İlk Fragman
‘Delibal’ın başrollerini Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu paylaşıyor.

Aynı üniversitede öğrenci olan Barış ve Füsun’un tutku dolu aşk hikayesinin anlatıldığı filmde; ‘’mimarlık öğrencisi olan ve hobi olarak müzik yapan Barış(Çağatay Ulusoy) hayatın tadını çıkarmaktan keyif alan motosikletler ve müzikle ilgilenen biridir. Füsun’u(Leyla Lydia Tuğutlu) ilk gördüğü anda hayatında hiç bilmediği bir duyguya kapılmıştır. Hep teğet geçen aşk bu defa Barış’ı yakalamıştır. Aşkı ona tattıran bu kız kimdir? İsmini bile bilmediği ama aşık olduğu bu kıza bir şekilde ulaşmak ister ve ulaşır da… Füsun’u bulmak, ulaşmak tamamdır da; aklında üniversiteyi derece ile bitirip Amerika’da master yapmaktan başka şey olmayan Füsun’u bir de aşka ikna etmek lazımdır. Yakışıklı, akıllı ve içten olan Barış, sonunda bunu da başarır. Füsun’u kendine aşık eder, evlenirler. Her şey masallardaki gibidir. Ta ki masal bir gün bozulana kadar.’’

delibaldan İlk fragman 01 Delibaldan İlk Fragman
‘Delibal’dan ilk poster…

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in, senaristliğini ise Yıldırım Türker’in üstlendiği ‘Delibal’, ‘Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ‘Bi Küçük Eylül Meselesi’ ve ‘Dedemin İnsanları’ndan sonra 3.filmi olacak.

Çağatay Ulusuoy’un Barış karakteri için verdiği 7,5 kilo ve aldığı dersler sinemaseverlerin oldukça ilgisini çekmişe benziyor. Ulusoy için canlandırdığı karakterin yaşam tarzına uygun, ağırlıklı olarak geometrik desenli 11 adet özel tasarım dövme hazırlandı.

delibaldan İlk fragman 02 Delibaldan İlk Fragman
Çağatay Ulusoy için filme özel dövmeler tasarlandı.

Bu film için motor ve bateri derslerini alan ve saçlarını uzatan Ulusoy filmde bir de Sezen Aksu’nun bu film için kaleme aldığı ‘Mutlu Sonsuz’ adlı şarkısını seslendirdi. Daha önce yer aldığı yine ‘Ay Yapım’ın yapımcılığı yaptığı ‘Med Cezir’ dizisinde de birçok kez mikrofon başına geçen Ulusoy bu filmde de müzik yeteniğiyle göz dolduracağa benziyor.

delibaldan İlk fragman 03 Delibaldan İlk Fragman
Çağatay Ulusoy, Sezen Aksu’nun film için yazdığı şarkıyı seslendirdi.

25 Aralık’ta izleyicileriyle buluşacak olan ‘Delibal’  yayınlanan ilk fragmanıyla Twitter’da kısa sürede Trend Topic oldu. İşte o fragman sizlerle.

4 comments

    • Hello, guest

    FACEBOOK YORUMLARI