“Engelliler İçin Bir Dakika” sosyal sorumluluk projemizi daha fazla kitleye ulaştırmak istiyoruz. Ege Üniversitesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu projeden haberdar etmek için change.org sitesinde bir kampanya başlattık.

Kampanya adresi:

“Engelliler İçin Bir Dakika” Kampanyasını İmzala!

Daha önce bu sitede 70 bin kadar rekor bir imza toplanarak beyaz eşyalara görme engelliler için kabartmalı yüzey eklenmesi istenilen kampanya başarılı oldu. Bu da engellilerin yaşam standartlarını daha kolay bir hale getirecek proje örneklerinden sadece bir tanesi.

Başarılmış örnekleri varken biz neden başarılı olmayalım?

Bahsettiğimiz gibi birçok kampanya başarılı oluyor. Bu kampanyalarla bir şeylerin düzeldiğini görmek bizleri mutlu ediyor. İnsanlar bir olduğunda iyi projeler başarılı oluyor. Biz de kendi projemiz için imza topluyoruz. Diğer kampanyalar başarılı oldu, peki biz niye başarılı olmayalım?

Bu kampanyalar ne işe yarıyor?

Bu sitede açılan kampanyalar, yeteri kadar imza toplarsa kurum ve kuruluşların dikkatini çekebiliyor.  Dikkat çeken kampanyaların çoğu uygulanıyor.

Özet olarak biz bir proje başlattık ve devamının gelmesi için çabalıyoruz. Bu da sizin sayenizde olacak bir şey.

Son söz olarak; engelliler için ben bir çalışma yapmazsam, sen bir çalışma yapmazsan, kimse bir çalışma yapmazsa onlar için daha yaşanabilir bir dünya sunamayız!

Projemize başından beri destek olan medya sponsorumuz iceriks.com‘a, yine bu projeye destek olan scorp‘a, engelliler.gen.tr‘ye, Farkındalık Zamanı‘a ve Ege Üniversitesi’nde bu projeyi destekleyen kişilere teşekkür ederim.

There are no comments yet

    • Hello, guest

      FACEBOOK YORUMLARI