Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte herkesi bir hediye telaşı sarmış durumda. Tüm mağazalar yeni yıla özel ürünleri ile birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Gelin itiraf edelim kızlar. Bir erkeğe hediye almak başlı başına bir işkence, değil mi? Sorun hediye almak ya da maliyet değil aslında… Asıl sorun, erkeğe hediye alma konusunda yeterli seçenek olmaması! Her yıl aldığınız gömlek ya da tuttuğu takımın formasından o da bunalmamış mıdır sizce?

Aslında biraz daha detaylı düşünecek olursak, erkekler için de oldukça fazla seçenek var. Sadece biraz yaratıcılık ve onun beğenilerini iyi analiz edebilmek yeterli. Bu yazıyı yazmadan önce, birçok farklı kişiye bu soruyu yönelttim “Bir erkeğe alınabilecek en iyi hediye nedir?”. Cevaplar oldukça farklı. Öncelikle gelen cevaplar arasından gömlek, kol düğmesi, forma ve cüzdan fikirlerini anında elediğimi belirtmek isterim. Zaten yıllardır bunlardan başka bir hediye almadığınızı tahmin edebiliyorum… Burada asıl soracağımız soru, “O olsa kendine ne alırdı?” ve “Onun aslında neye ihtiyacı var?” olmalı. İşte sorduğumuz bu sorulara verilebilecek en iyi 10 cevap!

1.Playstation 4

erkek İçin alınabilecek en İyi 10 hediye fikri 01 Erkek İçin Alınabilecek En İyi 10 Hediye Fikri
Couple playing video games

Konsol oyunlarının bu kadar popüler olduğu bir zamanda Playstation 4 tabii ki de listenin başında olmalıydı. “Bıktım bunun oyunlarından! Oradaki adamlara baktığı kadar benim yüzüme bakmıyor!” dediğinizi duyar gibiyim… Sizi biraz daha sinsi düşünmeye davet ediyorum hanımlar; “Canım ben Pes’teyim” deyip 3 saat ortadan kaybolduğu zamanları hatırlayın… Yaşadığından bile şüphe ettiğiniz zamanlar oldu, unutmayın. Bu saatleri en azından gözünüzün önünde geçiriyor olması sinirlerinizi daha az bozar, değil mi? Hem sizin için de biraz konsol oyunu öğrenmek fena olmaz… Kim bilir, belki siz de seversiniz! İyi düşünün, bu hediye fikri sizi hayallerin kadını yapabilir!

2.Seyahat

%name Erkek İçin Alınabilecek En İyi 10 Hediye Fikriİster yurt içi, ister yurt dışı olsun, yeni yıla ikinizin de hiç görmediği bir yerde girmek harika bir fikir! Yeni yerler görmek, hareketli bir gün geçirmek ve daha önce tatmadığınız bir akşam yemeği yemek ikinize de iyi gelecektir. Zaten bütün yıl ev ve iş arasında gidip geldiniz. En azından yılın son gününde güzel bir değişikliği hak ediyorsunuz. Üstelik tüm yılbaşı organizasyonunu sizin üstlenmiş olmanız onun da işine gelecektir!

3.Kış Tatili

erkek İçin alınabilecek en İyi 10 hediye fikri 02 Erkek İçin Alınabilecek En İyi 10 Hediye FikriTüm yılın yorgunluğunu bir anda atmak kolay değil. Kış bitmeden birkaç günlük bir tatil planlayabilirsiniz. Soğuk ve karlı bir havada kiraladığınız sıcak dağ evinde geçireceğiniz birkaç gün rüya gibi olacaktır. Tabii sıcak dağ evi, karlı hava falan demek onu gül yapraklarıyla romantizme boğmanızı gerektirmiyor hanımlar. Efendi efendi tatilinizi yapıp gelin. Önümüzdeki on yıl içinde böyle çiçekli böcekli eylemleri azaltarak bitirmeyi hedefliyorum. Bana biraz destek olun!

4. İçki Koleksiyonuna Küçük Bir Destek

erkek İçin alınabilecek en İyi 10 hediye fikri 03 Erkek İçin Alınabilecek En İyi 10 Hediye FikriÇoğu erkek ergenliğinin bitmesi ile birlikte olmayan pul koleksiyonunu bir kenara bırakıp, gerçek bir içki koleksiyonu oluşturmaya girişir. Siz de bu koleksiyona küçük bir katkıda bulunabilirsiniz! Güzel bir yunan rakısıyla birlikte bir çift rakı bardağı almak iyi fikir. Ya da sevdiği markanın viskisi ile birlikte bir çift viski bardağını da fazlasıyla sevecektir. Biraz daha fark yaratmak isterseniz, yukarıda göreceğiniz viski soğutucu taşlar da oldukça dikkat çekici!

5. Olta Takımı

erkek İçin alınabilecek en İyi 10 hediye fikri 04 Erkek İçin Alınabilecek En İyi 10 Hediye FikriTatil günlerinde biraz deniz havası almak ve sakinleşmek ona çok iyi gelecektir. Ona şehirden uzak, keyifli bir gün hediye edin!

6. Kombine Bilet

erkek İçin alınabilecek en İyi 10 hediye fikri 05 Erkek İçin Alınabilecek En İyi 10 Hediye FikriTamam bu sefer formayı listeye eklemedik, ama yine de futbolsuz bir hediye listesi düşünülemezdi. Her maça koşa koşa gitmesinden memnun olacağınızı tabii ki aklımdan geçirmedim. Fikrimi soracak olursanız; Önce ona kombine bilet hediye edip aklını başından alın, sonra nasıl olsa her maç günü bir iş çıkarıp gitmesini önlersiniz.

7. Bisiklet

erkek İçin alınabilecek en İyi 10 hediye fikri 06 Erkek İçin Alınabilecek En İyi 10 Hediye FikriStresli şehir hayatından ne kadar uzak kalırsanız, hayatınızın o kadar düzene girdiğini göreceksiniz. Bu yıl kendiniz ve ilişkiniz için iyi bir şeyler yapın, doğada vakit geçirip, fiziksel aktivitelere daha fazla vakit ayırın. AVM’lerden çıkıp, biraz derin nefes alın!

8. Rüyaları Süsleyen TV Koltuğu

erkek İçin alınabilecek en İyi 10 hediye fikri 07 Erkek İçin Alınabilecek En İyi 10 Hediye FikriSevdiğiniz dizinin saatinde başka programlar izlemesinden şikayet etmeyi bir kenara bırakıp, onun da kişisel bazı zevkleri olduğunu hatırlamanızın vakti geldi. Tüm gün iş stresinde boğulan, trafikte saatlerini harcadıktan sonra bitkin bir şekilde evine ulaşan sevdiceğiniz eve geldiğinde biraz güzel vakit geçirmeyi haketmiyor mu? Tamam, siz de aynı zorluklarla eve geliyor olabilirsiniz. Ama bir tarafın bu durumu anlayıp önemsediğini göstermeye başlaması gerek, değil mi? Ona ayaklarını uzatıp tv izleyebileceği, içeceğini yanıbaşına koyabileceği, hatta mümkünse masaj özelliği de olan bir koltuk almanız tüm yıl boyunca size minettar kalacağı anlamına gelir. Şu an için buna ayırabileceğiniz bir bütçeniz olmasa da, bu fikri bir yere not alın. İleride lazım olacak!

9. Portatif Şarj Cihazı

erkek İçin alınabilecek en İyi 10 hediye fikri 08 Erkek İçin Alınabilecek En İyi 10 Hediye Fikriİlk bakışta basit bir hediye gibi görünse de, çoğu zaman hayat kurtarıcı olabiliyor. Prize bağlı yaşadığımız bu günlerde seyahatte ya da yolda gözleri yaşartan o acı dolu “düşük pil” uyarısını duymak bizi çileden çıkartmaya yetiyor. Böyle durumlara karşı bir portatif şarj cihazı kesinlikle ideal bir hediye. Üstelik “Canım şarjım bitiyor ben seni sonra ararım” bahanelerini de ortadan kaldırmış olursunuz. Bu yönden bakınca size de mantıklı gelmeye başladı sanırım, ne dersiniz?

10. Mutlu Et, Mutlu ol!

Tüm bu hediyelerden daha önemlisi, onunla birlikte keyifli bir yılbaşı akşamı geçirmektir. Eğlenceli bir ortam, sevdiğiniz dostlarınız ve bol kahkaha size bu yılın tüm kötü anılarını unutturacaktır. Yoğunluk ve stresin hayatınızı ele geçirmesine izin vermeyin, sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek binlerce hediyeden daha iyi bir seçenek!

Mutlu yıllar!

2 comments

    • Hello, guest

    FACEBOOK YORUMLARI