İngiliz yardım organizasyonu Comic Relief’in en önemli aktivitelerinden biri olan Red Nose Day/Kırmızı Burun Günü iki senede bir düzenleniyor.

Peki nedir bu ‘Kırmızı Burun Günü?’

Afrika kıtasındaki kıtlıktan doğan açlığa ve kıtadaki kötü yaşam koşullarına dikkat çekmek için yapılan en büyük destek etkinliklerinden biri olan etkinlik, bu sene 21 Mayıs akşamı Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlendi. NBC’den yayınlanan muhteşem geceye Hollywood’un sevilen yıldızları Julia Roberts, Will Ferrell, Jeniffer Aniston, Reese Witherspoon, Jodie Foster, Neil Patrick Harris katıldı.

Gecenin en büyük sürprizi ise Coldplay ile beraber yazıp, besteledikleri müzikali seslendiren Game of Thrones oyuncularının performansları oldu. Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Emillia Clarke, Thomas Brodie-Sangster, Iwan Rheon, Alfie Allen, Charlotte Hope, Rose Leslie ve Diana Rigg’in sesleriyle katkıda bulunduğu müzikal oldukça beğeni topladı.

Hazırlık aşamasında çekilmiş olan videoları sizlerle paylaşalım, Peter Dinklage’in performansı bizce en beğenilenler arasında. Siz ne dersiniz ?

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=1URvDyzh8uI&w=560&h=315]

albüm yapmış mıydı ?

 

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=RfI_mUIvYq8&w=560&h=315]

 

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=WV0MH_ANco0&w=560&h=315]

 

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=kpj3MHtCNpw&w=560&h=315]

devlerin aşkı büyük olur

avatar
içeriks editörü

There are no comments yet

    • Hello, guest

      FACEBOOK YORUMLARI