seks başlatan cümleler

Kız arkadaşınızla birlikte romantik bir akşam yemeği yemek için lüks bir restorandan rezervasyon yaptırdınız. En sevdiğiniz, size en çok yakışan kıyafetlerinizi giydiniz ve en seksi kokuya sahip olduğunu düşündüğünüz parfümünüzden sıktınız. Hatta plan dahilinde evi derleyip toparladınız. Yani gecenin sonunda mükemmle bir seks için hazırsınız. Peki ya bunu bir kelime ya da bir cümle ile elinize yüzünüze bulaştırırsanız? Ne de olsa erkeksiniz, bu potansiyeliniz her zaman var! O zaman sıkı durun, böyle bir akşamın nihayetinde sizi mükemmel sona ulaştıracak, seks başlatıcı cümleler ile hayal kırıklığı yaşamayacaksınız. Aşağıdaki cümlelerden kendinize uygun olanı seçin, ezberleyin ve asla unutmayın!

1- Büyük Bir Yanlış Yaptım, Nasıl Düzeltebilirim?
seks başlatan cümleler 02 Seks Başlatıcı Cümleler

Bu cümle ile iki farklı avantaj elde ediyorsunuz. Birincisi, yaptığınız bir yanlışı kabul veya itiraf ediyorsunuz ve partnerinize açık davranıyorsunuz. Örneğin iş arkadaşınızın sırlarını başkasına anlattınız veya bugün bitirmeniz gereken işleri savsakladınız veya üzerinde çalıştığınız proje asla zamanında bitmeyecek. Hatanızı partnerinize anlatmak, ona itiraf etmek sizi kırılgan ve korunmaya muhtaç göstereceği için, partneriniz içgüdüsel olarak sizi kollarına almak isteyecek. İkincisi ise, ona akıl danışarak fikirlerine ve düşüncelerine nasıl değer verdiğinizi göstermiş olacaksınız. Bu şefkat ve güven kombinasyonu, onda işleri düzeltmek ve sizi mutlu etmek için istek uyandıracak. Bunun için erotik yollara da başvurabilir. Gerisi sizin maharetinize kalmış…

2- Gelecekte Başarmak İstediğim Hedeflerim  Var
seks yapmak sağlığa yararlı mı 05 Seks Başlatıcı Cümleler

Bir erkek geleceği hakkında “Aman, neyse” gamsızlığında konuşuyorsa, karşısındaki kadının ona saygısı azalır ve libidosu kesinlikle düşer. Hedefi olan erkek her zaman tercih sebebidir, unutmayın. Partnerinize hedeflerinizden bahsederken de uçuk kaçık hayaller değil, ayağı yere basan, sağlam hedefler koyun ortaya. Zira kadınlar, açık hedefleri ve gerçekçi planları olan erkeklerin çok nadir bulunduğunu bilirler.

3- Sırtında Tam 5 adet Ben Olduğunu Biliyor Muydun?
seks başlatan cümleler 03 Seks Başlatıcı Cümleler

Bu madde partnerinizi vücuduna dair detayları çok iyi bildiğinizi belirtir detaylarla değiştirilebilir. Sol kalçadaki doğum lekesi, bacağının arkasında çocukluktan kalma bir yara izi gibi ufak detaylar partnerinizin vücudunun haritasını çıkaracak kadar iyi tanıdığınızı gösterir ve bu partnerinize kendisini çok özel hissettirir. Eh, kendini özel hisseden kadın da daha açık, daha rahat ve daha paylaşımcı olur.

4- Yeğenimin Okuma Bayramı İçin Yarın İşten İzin Alacağım
seks yapmak sağlığa yararlı mı 04 Seks Başlatıcı Cümleler

Bir kadın hırslı erkeklerden ne kadar çok etkilense de, aile fertlerini her şeyin önüne koyan birinden çok daha fazla etkilenir. Bu tamamen içgüdüseldir. Yukarıdakine benzer bir cümleyi duyacak kadın anında geleceğe ışınlanacak, sizi çocuklarına özenle bakan tatlı bir baba olarak hayal edecek ve daha da duygusallaşacaktır.

5- Hafta Sonu Hayvan Barınağına Gidelim
seks başlatan cümleler 02 Seks Başlatıcı Cümleler

İster Darülaceze’de gönüllü çalışın ister hayvan barınaklarına gidip bağışta bulunun; ama mutlaka sevgilinizin duyarlı olduğu bir konuda çaba sarfedin ve bu çabanızı görmesine izin verin. Başka insanlara veya sokak hayvanlarına yardım etmek seksapelinizi kesinlikle ikiye katlar. Öncelikle, yardımseverlik kendi ihtiyaçlarınızı bir kenara bırakabildiğinizi gösterdiği için, partnerinizde ihtiyaçlarınızı sizin yerinize karşılama isteği doğurur. İkinci olarak da, iyiliksever hareketleriniz partnerinizden daha iyi bir insan olduğunuzu düşündürecek ve sizinle birlikte aynı yolda ilerleyip, kendisini geliştirmek isteği uyandıracaktır.

6- Sıcak Bir Duş Al, Ben De Sırtına Masaj Yapayım

seks başlatan cümleler 01 Seks Başlatıcı Cümleler

Partnerinizin seksi reddetmesinin en büyük sebebi (aranızdaki aşk hala devam ediyorsa tabi) stres ve yorgunluktur. Her ne kadar strese karşı en etkili yöntem orgazm olsa da partneriniz o anda orgazma ulaşacak enerjiyi kendinde bulamayabilir. Bu yüzden ona köpüklü bir küvet ve loş bir ortam sağlayın ve yukarıdaki cümle ile son vuruşu yapın. Sıcak su ve elleriniz stresi kovduktan sonra, partneriniz kendini enerji dolu ve çok daha seksi hissedecek. İkiniz de kazanacaksınız.

There are no comments yet

    • Hello, guest

      FACEBOOK YORUMLARI