Daha önce farklı yapımlarda ufak ufak görünse de, o bizim kalbimizi Şehzade Cihangir rolüyle çaldı! Muhteşem Yüzyıl dizisinde gösterdiği oyunculuk performansıyla göz dolduran Tolga Sarıtaş, hepimizi adeta ekran başına kilitledi.

tolga sarıtaşı neden bu kadar Çok sevdik 08 Tolga Sarıtaşı Neden Bu Kadar Çok Sevdik?Şehzade Cihangir haliyle yüreklerimizi burkan yetenekli oyuncunun bir sonraki projelerini dört gözle bekler olduk. Derken imdadımıza Benim Adım Gültepe ve Güneşin Kızları yetişti!

tolga sarıtaşı neden bu kadar Çok sevdik 04 Tolga Sarıtaşı Neden Bu Kadar Çok Sevdik?1991 doğumlu genç oyuncu, canlandırdığı karakterlerle adeta seyircinin oturma odasına girerek ailenin bir parçası oluyor, sevinci sevincimiz, üzüntüsü üzüntümüz haline geliyor. Tabi ki bu da Tolga Sarıtaş’ın iyi bir oyuncu olduğunun ve işini bağlılıkla, disiplinle yaptığının en büyük göstergesi!

tolga sarıtaşı neden bu kadar Çok sevdik 01 Tolga Sarıtaşı Neden Bu Kadar Çok Sevdik?
Fotoğraf: Sabah

Güneşin Kızları dizisinde birlikte oynadıkları Hande Erçel ile aralarında muhteşem bir sinerji var, bu da tabi diziye yansıyordu. Bu sefer de kırmızı üstü açık arabası olan asi çocuk Ali Mertoğlu olarak dönmüştü ekranlara, daha önce canlandırdıklarından bambaşka bir karakterle. Fırtınaların hiç dinmediği Ali ve Selin ilişkisi diziye ilgimizi hep taze tutuyor, her haftayı merakla bekliyorduk.

tolga sarıtaşı neden bu kadar Çok sevdik 09 Tolga Sarıtaşı Neden Bu Kadar Çok Sevdik?Ne yazık ki bu dizi de reyting kurbanı oldu ve apar topar final yapmak zorunda kaldı 🙁 Güneşin Kızları ile aynı zamanda yayınlanan Büyük Sürgün Kafkasya dizisinde canlandırdığı “Cemil” karakteri ile bir kez daha oyunculuğuna hayran kaldık, birbirine tamamen zıt iki karakteri canlandırmasını keyifle izledik. Tolga’nın yeni projelerini ise dört gözle bekliyoruz!

tolga sarıtaşı neden bu kadar Çok sevdik 02 Tolga Sarıtaşı Neden Bu Kadar Çok Sevdik?
Fotoğraf: Sabah

Oyunculuk kariyerinin haricinde, biraz da özel hayatından bahsedelim… Magazin dedikodularına aldırmayın; Tolga Sarıtaş‘ın henüz kalbini çalan kimse yok.

tolga sarıtaşı neden bu kadar Çok sevdik 06 Tolga Sarıtaşı Neden Bu Kadar Çok Sevdik?
Fotoğraf: Hürriyet

Aslına bakarsanız, Tolga’nın aşk ile ilginç bir itirafı da var: Hiç aşık olmamış! 14 Şubat Sevgililer Günü için Hande Erçel ile birlikte verdiği röportajda aşk ile ilgili şu sözleri dikkati çekiyor: “Birlikte olmak değil mesele. Aşk zaten birlikte olamama hali bence. Aşık olan insan kendini hemen belli eder. Bakışından tutun, tenine kadar sirayet eder…”

tolga sarıtaşı neden bu kadar Çok sevdik 03 Tolga Sarıtaşı Neden Bu Kadar Çok Sevdik?
Fotoğraf: Hürriyet

İşin aslına bakarsanız, biz Tolga’yı en çok mütevazı, esprili, içten tavırları yüzünden sevdik. Rol arkadaşlarıyla aralarında oluşan uyum ve kendi pozitif enerjisini izlerken bize de yansıtması da bunun en büyük kanıtı.

tolga sarıtaşı neden bu kadar Çok sevdik 07 Tolga Sarıtaşı Neden Bu Kadar Çok Sevdik?
Tolga Sarıtaş ve Emre Kınay Fotoğraf: Hürriyet

TEGV gecesinde şarkı söylerken şu özgüvenine, keyifli haline bakar mısınız? Kendisinin hep böyle güzel bir insan olarak kalması ve yeni projelerle bir an önce ekranlara dönmesi dileğiyle!

 

There are no comments yet

    • Hello, guest

      FACEBOOK YORUMLARI